Кращі українські треки 2024 року
Оновлено: серпень — грудень
СІЧЕНЬ
AIKON — Sandstorm
Трек Sandstorm відкриває компіляцію «Spektrum 5» від німецького лейблу TAU, яким керує відомий дует Adana Twins. Такої честі AIKON удостоївся після двох поспіль успішних ЕР на TAU — в поточному та в минулому роках. До речі, на цьому ж лейблі раніше видався ще один український fast rising продюсер — The Organism.
Bogdan Zaiets, Elijah — Creating The Future
Приємне синт-диско з першого семплеру від лейблу Regular Disco. Колаборація двох синт-ентузіастів — вже багатьом відомого діджея, викладача, продюсера та віднедавна ще й власника лейблу Богдана Зайця і загадкового Elijah, чий потенціал тільки-но починає розкриватись наповну.
Cuprite — Asid
Свій черговий інді-денс бенгер Cuprite видав на аргентинському лейблі ZEF Music. Перекручені вокальні семпли Asid нагадують архівні італо-мегамікси, коли європейські продюсери перебували під впливом американського фрістайл та електрік-бугі.
ILYICH, Ziggy Zeitgeist — Redreams
Електро-джаз світового класу від неймовірно обдарованого музиканта та продюсера з Херсонщини в колаборації з лідером поважного ф’юче-джаз колективу Zeitgeist Freedom Energy Exchange. Redreams — один із синглів концептуального альбому ILYICH під назвою «Afterlife». Ось що каже про нього сам автор: «Сприймаючи потойбіччя як щось, що розгортається зараз, альбом „Afterlife“ реагує на військове вторгнення в Україну напіввигаданими наративами, кінематографічними звуковими пейзажами, басовим грувом, віршами, струнними оркестровками та ламаним бітом. Потойбіччя — це практика скорботи і нових починань; життя після останнього моменту особистої та колективної історії». Сподобається всім шанувальникам Jazzanova, Azymuth та сучасного австралійського мутант-фанк/джаза.
Mavka, maxandruh — Кугутання
Київсько-берлінський гурт Mavka, в якому співає дівчина з чудовим іменем Іра Лазер, разом із резидентом лейблу Dnipropop — maxandruh створили «інферналізовану» версію Василевої матері, обрядової пісні родом з Тернопільщини. Таким чином Dnipropop взявся очистити карму жанру фолктроніка, який численні українські артисти, осліплені жагою успіху та народного визнання, спаплюжили до рефлекторної відрази від одного тільки цього слова. Інша ж справа! Фолк-частині вистачає повітря, електронній — почуття міри.
satelibra — Прайм
«Слухай, в тебе є щось таке новеньке послухати? Крім бум-бепу… Чи нема?», — питає satelibra в інтро пісні Прайм і наче сам собі відповідає — одразу заряджає качовий, стьобний та дуже виразний реп під гараж-хаус біт. Такий фокус ми вже бачили в купі варіацій — від Грибів до Vic Mensa — Down On My Luck. Але це настільки безпрограшний жанр, що satelibra з легкістю бере своє — він в праймі!
ЛЮТИЙ
Тонка — Болить
Дуетові Тонка вдається постійно експериментувати, пробувати нове, але при цьому зберігати пізнаваність звучання. В пісні Болить Олена та Ярослав міксують IDM, індітроніку та spoken word.
Alex Pal, pochvara — Reytars’ka 9B
За адресою Рейтарська, 9-Б знаходиться багатьом відомий заклад «Каштан Coffee». Можливо, саме там був написаний цей обскурний позажанровий орієнтальний тейп для компіляції Skvot Collab? А може і ні.
Bodro — Mental Dark
Кульмінаційний трек з компіляції «Nation 2» від лейблу District23. AFX-овий підпорядкований хаос під аудіо-доріжку зі старого (і вочевидь не надто веселого) кіно.
Electric Rime — Tales
Якісний, мелодійний гітарно-синтезаторний інді з дебютного міні-альбому поки що дуже недооціненого гурту Electric Rime. Якщо в різні роки в вашому плеєрі надовго затримувались Duran Duran, Savage Garden та Placebo — ці хлопці можуть вас приємно здивувати. Конкретно сингл Tales писали та зводили на лондонській студій Rogue Recordings. Також над альбомом працював Костя Пуга із Primat Production — студії, що належить гуртові O.Torvald. Реліз видав лейбл Kontrabass.
Haxxy — Midnight
За 10+ років активної творчої кар’єри, що почалась з перемоги в між-народному конкурсі від AVICII, дніпровський продюсер Haxxy проявив себе в купі різних жанрів — від сінематік-музики до поп-рнб. Але до класичного прогресів-саунду в Haxxy особливий хист і вже дуже добре набита рука. Достеменно не відомо, чи розсікав Haxxy колись по нічному Майамі в кабріолеті, але це воно — ейфорійний денс-поп рівня мейджорів.
Hybert Phillips — Feel
Темний, епічний та дуже красивий драм-н-бейс, під який добре дивитись без звука найжорсткіші серії «Love, Death & Robots». Ефектна поява українського продюсера на німецькому лейблі Art1ficial Music Records.
JKLN — You’re Not Alone
В синглі You’re Not Alone співачка та продюсерка JKLN вдало поєднала поп-форму та UKG. На додачу до цього — фірмовий вокал, дуже грамотна сонграйтерська робота та зважений настрій — впевнено, але без зайвих емоцій чи надриву. Одна з тих пісень, що наочно демонструє швидкий творчий прогрес JKLN.
Читати: ІНТЕРВ’Ю: JKLN
KUGATESSA — Перша
Милий та доволі виразний інді-поп KUGATESSA матиме свого слухача. Дівоча романтика під аскетичний вапорвейв — рецепт, що працює завжди і всюди: в Україні, в Італії, в Америці чи в Японії. Єдиний мінус такої музики — її доволі багато, тому важливу роль для розвитку KUGATESSA гратиме артист-менеджмент. Кажуть, співачці симпатизує досвідчений продюсер Андрій Іноземцев, який в різні часи запускав Gorchitza та Alina Pash. Цікаво подивитись, що буде далі.
Nesamovyta — Літаки
Вражаюче зрілий дебют. Знову (не вперше в цьому році) — меланхолійний поп під UKG, але тут ще й підсилений самобутнім вокалом, драматичною лірикою та професійним кліпом. Цікаво, що одразу після Літаки співачка Nesamovyta видала ще один класний сингл — сонячний ту-степ Не Забереш. Відкриття (пів)року!
Pavlo Poputalo — Стежина
Пародійна естрада під пружній бейс-хаус з елементами спід-гараж. Повний дурдом! Але ви ще довго не зможете викинути це з голови.
Poly Chain — Turbulent
Містичний, тріповий slow брейкс з електро-лідами, мерехтливою синт-поліфонією та гучним басом. Poly Chain записала трек, який хочеться слухати годину поспіль.
БЕРЕЗЕНЬ
Женя Галич — Танець Пінгвіна
Фронтмен гурту O.Torvald Женя Галич в цікавий спосіб переспівав класику Скрябін спеціально для саундтреку фільму «Я, Побєда і Берлін». Що невипадково, бо цю пригодницьку стрічку Ольга Ряшина зняла за однойменною повістю Кузьми. В свою чергу, повість заснована на реальних подіях та описує подорож Кузьми на старенькому авто «Побєда» до Берліну разом із його другом Бардом — Андрієм Бардецьким, засновником музичного бару ГРАМ та (раніше) ідеологом Хліб Club.
Море Нуар, Rami Kallas — Навзаєм
Київський репер Євген Тарасенко, також відомий як Море Нуар, записав томний інді-рнб дуетом із соул-співаком нової хвилі Rami Kallas. Завдяки зусиллям лейблу PLAN пісня стала хітом в колах шанувальників прогресивної урбан-музики.
Anton Bykov, Odeum (UA) — Acid Freedom
Швидкий, енергійний тек-хаус для пік-тайм із безкомпромісним ейсід-басом.
Ghetto Groove — Feel The Power
Ейфорійний піано-хаус наче з денних етерів BBC Radio 1.
Nikolai Zizenko — Place of Worship
Чіл-хаус зі східними мотивами та балеарським вайбом.
Skober — Harodynamic
Чи може хард техно бути романтичним? Skober доводить, що так. Цікавий експеримент в рамках важкої танцювальної музики.
Tapolsky — Де Сходить Сонце?
Де сходить українське сонце? На Донбасі. Про це нам нагадує новий трек Tapolsky — ніжний драм-н-бейс, який наче і є втіленням світанку в ламаних ритмах. Для ширшого контексту — слід подивитись нещодавній стрім Tapolsky біля стели на в’їзд в Донецьку область, де зараз тривають важкі бої.
Vera Logdanidi — Satellite
Вишукане діп-техно у виконанні відомої продюсерки Vera Logdanidi, яке занурює в атмосферу Natura Festival — одного з проєктів Віри та її формації Rhythm Büro.
Zbaraski — Добре
Стилізований під потік свідомості, але насправді тонкий та іронічний псевдо-соул Zbaraski цього раз лунає під lazy фанк, наче пропущений крізь блендер.
КВІТЕНЬ
Микола Серпень — Їхати
Тарас Карун з електронного проєкту Karoon повернувся до свого альтер-его Микола Серпень, аби заспівати про найкращу форму терапії — дорогу. Для того, щоб очистити розум та душу, іноді справді достатньо увімкнути музику та просто мовчки кудись їхати. Видав лейбл ПОТОП.
НКНКТ — Інтрига
Яша НКНКТ — один з основних активних гравців на сучасній українскій реп-сцені. Його флоу однаково якісно та динамічно звучить як під андеграундні boom bap біти з 90-х, так і під сучасний брейкбіт. Після минулорічного бенгеру Пігулка здавалось би, куди вже краще? Але свіжий дроп Інтрига — це ще більш нахабний та безкомпромісний бойовик, який добре спрацює на танцполі.
DJ Nail — Turn You On
Діджей та продюсер з Донецьку робить фірмовий future funk з вокодером та соковитими мелодіями в дусі Chromeo та майже на рівні з Daebull.
FeeLee, BADS1GNAL — Vogni
Простенька поп-пісня українською в дусі The Underdog Project — Summer Jam під ритми олдскульного соулфул та UK Funky. Прикольно!
Kinree — Mantra
Дуже вдалий реліз від досвідченого денс-продюсера Kinree. Трек потрапив в сети багатьох українських та світових діджеїв, бо хук Mantra гарантовано активує людей на танцполі.
Re: Drum — The King is Back
Vitalii Sky — Information Right Quick
Добре пропрацьований мікрохаус-тул з синкопованим ритмом, обривками фраз та переробленим до непізнаваності класичним хіп-хоп семплом «I know, you gotta take this».
Young Adults — Genetic Instruction
Натхнений 90-ми брейкбіт, який дозволить діджею зробити посткатарсичний перепочинок на рейві, але утримати при цьому людей на танцполі. Реліз від лейблу Vector Kyiv, яким керує Kiddmisha.
ТРАВЕНЬ
Alex Gordiy, Grid User — Codes & Symbols
Інопланетне брейкбіт-електро з важким диханням олдскул-хардкору. Вже пізнаваний саунд скіллового продюсера Alex Gordiy.
Alter (UA), Onen — Paradise
Абсолютно найкращий інді-денс реліз першої половини 2024 року! Зухвалий, трохи ламаний біт, східна перкусія, гіпнотична мелодія. Майстер-клас по чартбрейкінгу на Beatport від лейбла Area Verde.
Bios Destruction — RITS
Технічно досконалий наелектризований рейв/брейкбіт, який треба терміново підписувати до гарного паблішингу, аби ліцензувати в усі рейсінги та шутери світу.
Feelmark, MASH – One Day
Мелодік-хіт One Day відкрив нову главу в кар’єрі одеського продюсера Feelmark. Днями він зібрав понад 1000 людей в «Ibiza Beach Club» на презентації свого лайв-шоу під брендом власного ж лейблу Overhead. А вже наступної суботи Feelmark покаже цей лайв в київській V’YAVA на ВДНГ.
Phil It — Така як ти
Там же, у V`YAVA нещодавно відбувся концерт музичної формації Phil It. Ідеолог проєкту — співак та композитор Філіп Коляденко, багатьом відомий за участю в проекті KADNAY. В Phil It разом із ним іноді співає ROXOLANA, яка все сміливіше виходить за рамки поп-музики. Загалом Phil It — це меланхолійний інді-поп, який вирує поміж Woodkid, Radiohead часів «Kid A», запальними гуцульськими мелодіями та естрадою Kadebostany. В живому виконанні Phil It підсилюють електронну складову і тоді їх цілком реально уявити на розігріві Apparat чи Gus Gus.
ODYSSAY — Religion
Співак та лайв-музикант ODYSSAY не приховує того, що надихається стадіонними хітами Depeche Mode. Цього року він зробив реворк на одну з їх найвідоміших пісень — It’s No Good. У власному ж треку під назвою Religion ODYSSAY передає сам вайб Depeche Mode часів Personal Jesus. Виявляється, ці розмашисті пост-блюзові вокальні фрази ідеально вписуються не тільки в синт-поп, але й в сучасний мелодік-прогресів.
ЧЕРВЕНЬ
Amorius, Sansi Slava — Breathe
Звабливий інтеліджент для польоту високо в небі. Цього року Amorius видав одразу декілька гарних треків в легких суб-жанрах драм-н-бейсу. Але цей — із трансовим вокалом Sansi Slava — здатен влучити в саме серденько.
Angelina Bukovska — Заплутане Волосся
Ліричний поп-хіт під стриманий ту-степ від співачки з Закарпаття, вочевидь орієнтований на прихильників PinkPantheress.
lowcost49 — Verweinte Augen
Лейбл Black Beats ідеально розуміє запит молоді, яка жадає розйобних пісень, що лунають з колонки JBL на сходах до ТРЦ. Єврокор німецкьою? Загорніть два!
Lugovskiy — How Do U Feel?
В своєму прагненні зробити фірмовий UK-саунд київський продюсер Lugovskiy вже перевершив багатьох своїх британських колег. Новий трек How Do U Feel — це не чергова калька з Overmono чи Bicep, а дуже самобутній саунд поміж UKG, хаусом та даунтемпо.
Moojev, Yova Yager, Vita Kostyna — RANO
Відома дизайнерка, архітекторка та діджейка Yova Yager, яка прямо зараз є ще й членом журі конкурсу Dodomu від бренду Svitlo, прийняла участь в цікавій творчій колаборації із Moojev та Vika Kostyna. Жахаючі мантри та етно-вокалізи під нуарний околоджазовий брейкс.
Ni Made Nur, Lannakise — I’m Not Here
Крихка, тендітна електроніка із ніжним жіночим вокалом та акцентом на UKG — схоже, це магістральний тренд цього року.
Paloven — pain
Автентичний дарк синт-поп з ухилом в бік The Human League, New Order та німецький EBM. Звучить так, наче на дворі досі 1983 рік. І це по-своєму круто!
Plastik Funk, Sagan, Esox — Everybody Up
Святковий поп-хаус для весільного soul train в титрах романтичної комедії. Колаба зірок жанру за участі крутого українського денс-продюсера Sagan.
Prid Prod — Pan
«Малий, поясни, чому у топі споті тільки пісні?», — питається Prid Prod. Слушне питання! Бо його шипучий жорсткий реп під швидкий металічний брейкбіт дійсно було б добре закинути в чарти стрімінгів. Він мав би ефект активованого вугілля, бо від пафосних драматичних і не завжди щирих пісень дійсно вже трохи нудить.
Splinter (UA), Louwave — Magic Room
Вже патентований саунд цього дуета, добре відомий нам з минулорічної успішної платівки для NECHTO — швидке олдскульне мінімал-техно із присмаком механічного фанку. Але цього разу трохи важче та жорсткіше. Трек увійшов до другої компіляції «Grooves for Ukraine» від лейблу з такою ж назвою.
Vladislava Melis — СНИ
Цього року в Україні з’явилось стільки нових модернових електро-поп виконавців, що слід вже подумати про якусь місцеву версію BBC Sound of. Таким талановитим артисткам, як Vladislava Melis, дуже хочеться виписувати аванси і вірити в те, що саме за ними майбутнє української сцени.
Yurii Retrograde — Туди-Сюди
В номінації «Найсексуальніша пісня 2024 року» перемагає соул-виконавець Yurii Retrograde, чий голос може перемкнути вас на хвилю ніжності та любові навіть в період підвищеної активності Меркурія.
ЛИПЕНЬ
Aircraft — Evidence
Пілотний сингл багатообіцяючого альбому київського виконавця Aircraft, що матиме назву «Evidence». Канонічний дрім-поп та мінімал-вейв, але не скутий (як часто буває), а навпаки збавлибий та грайливий, наче десь всередині Aircraft живе дендізм Браяна Феррі.
Дивитись: https://hoer.live/aircraft-live-hor-jul-10-2023
Aquarius Rising, Sasha Zlykh — Lets it Slide
Психоделічний лефтфілд-хаус за участі українського продюсера Sasha Zlykh на лейблі Адама Коллінза.
Balcosmos — Modern Vimanas
Під вивіскою Balcosmos продюсер та музикант Олексій Романов пише розкішний гоа-транс із щедрим додаванням живих інструментів — від орієнтальної музики до фламенко. Висококласна музика для тих, хто обожнює (а їх не можна просто слухати фоном) Juno Reactor та Shpongle.
GAEL — This Is Nothing Left
I Wannabe, Forgiven Soul — No Other Way
I Wannabe — це альтер-его досвідченого українського продюсера Андрія Сіроткіна. Під цим іменем він випускає потужний драм-н-бейс, джам-ап чи навіть хардстеп, від якого стигне кров в жилах.
СЕРПЕНЬ
Alter (UA), Bolotin, Max Vandor — Sea
KUGATESSA — геть зі сцени
NOTID — Que Ma
Грувовий, енергійний латін-хаус від київського продюсера NOTID — саунд, який любить грати Карл Кокс на денних вечірках в Ushuaïa.
Vyshebaba, Tapolsky — Плюс (+)
Як не дивно, але цей рік, сповнений важких випробувань та численних трагічних подій, став одним з найкращих в творчій кар’єрі легенди українського драм-н-бейсу — діджея та продюсера DJ Tapolsky, який довгий час служив в 47-й бригаді, а зараз перевівся в «Культурний десант». Tapolsky в 2024-му реалізував два вражаючих проєкти — записав лайв-стрім під Донецькою стелою та виступив на Burning Man поряд із пронизливою інсталяцією «I’m Fine». Крім того, Анатолій випустив декілька гарних релізів, серед яких особливо вирізняється «Плюс (+)» — колаборація із військовим та письменником Павло Вишебаба.
Читати також: DJ TAPOLSKY: МЕМОРІЗ
Zbaraski — Like A Dog
В 2019 році львівський співак, продюсер та музикант Іван Збараський гучно заявив про себе із виходом дебютного альбому «Bo Ya Tak Khochu», на якому вдало поєднував психоделічну музику, соул та електроніку. Зараз Zbaraski перебуває в Нідерландах, випускає багато нових релізів та експериментує в дуже різних жанрах. Наприклад, «Like a Dog» — це іронічний псевдо-хіт в дусі Gorillaz та денс-панку DFA Records.
ВЕРЕСЕНЬ
8Kays, Delhia De France — Human Nature
Читати також: АРТИСТКА МІСЯЦЯ: 8KAYS
As Ide — Insomnia
Читати також: SPARTAQUE ЗАПУСТИВ НОВИЙ ПРОЄКТ: І ЦЕ НЕ ТЕХНО!
Dmit Kitz — Ozgur
Exieve — Einz Capitator
GANNA, Laura Robles — MERMAIDS
Після минулорічного альбому «KUPALA», який ми включили до п’ятірки найкращих релізів 2023-го, етно-співачка GANNA видала сингл «MERMAIDS» — ще один майстер-клас з естетично виваженого, тонкого, модернового переосмислення українського фольку. Цю старовинну обрядову пісню про русалок GANNA переробила та осучаснила за участі перкусіоністки Лаури Роблес та лондонського ембіент-продюсера Tomáš Kašpar, відомого як Slow Moon.
KINREE — Sun and Moon
Kondo, Sarandub — Magnetic
Класичний діп-хаус саунд від запорізького продюсера Sarandub. Музика, перевірена часом.
OMNIA, UUFO, Max Alexander — Lifelines
Потужний бенгер з нотками синтвейва від всесвітньо відомого транс/прогресів продюсера OMNIA.
Vladislava Melis — красива
Фірмовий альт-рнб в ногу із найактуальнішими трендами американських музичних блогів — чергова вдала робота талановитої київської співачки Vladislava Melis, що також відома своїми колабораціями із DANIEL OKARO.
Vedara — ВІтер
І знову етно-фольк. Цього разу з контрастуючими жорсткими спейс-синт дропами в стилі останнього потрійного альбому Röyksopp.
Vakula, LG — Beyond Content
Після бурхливих подій 2019 року конотопський продюсер і музикант Vakula обірвав всі зв’язки з електронною сценою та зрідка нагадує про себе, зосередившись на духовних практиках та глибоких дослідженнях звуку. Віднедавна він знову почав видавати музику та зараз, вочевидь, робить це суто для власного задоволення — без жодного промоушену, пітчингу та активної дистрибуції. Тим не менш, за ці роки Vakula не втратив хисту та булої майстерності. «Beyond Content» — трек вищої проби. Канонічний діп-хаус з розкішним саундом барабанів, м’якими ейсід-пасажами, присмаком дабу та балеаріку.
ЖОВТЕНЬ
Alev Tav, Anton Bykov — Dirty Language
Зірка танцполів Ібіци Alev Tav і талановитий хаус-продюсер Antov Bykov зробили денс-хіт, що є чудовим прикладом того, як круто і винахідливо можна поєднувати реп-читку та 4×4 біт. Це, можна сказати, хіп-хаус здорової людини! Не в приклад тим, хто спаплюжив саму ідею такого симбіозу за часів популярності вульгарного g-house.
Hidden Element — Unity
Jean Vayat — California
KiRiK — Bayt
Цього року діджей та продюсер з Херсону Kirill Kirik, добре відомий за вініловими релізами на Artreform, Memory Remains та Colors of Crocus, відкрив для себе загадковий мелодизм орієнтальної музики. Кожен трек з його ЕР «One Night in Riyadh» гідний потрапляння до списку кращих треків року. Втім, на наш смак кращий в цьому релізі саме «Bayt».
Overdream – Cultura Psicodelico
Найшвидший трек року! Розйобний псай-транс на 180 BPM від досвідченого продюсера з Києва.
Poly Chain — Backpain Production
Ані року без порції жорсткого індустріально-технового електро від Poly Chain. Саме цей трек відкриває компіляцію «THE JUICE, Vol. 2» від гамбурзького лейблу JUICY GANG RECORDS.
Si Process — Alive
Вражаючу продуктивність демонструє і людина-драм-машина Si Process. Цього року він видавав нові треки ледь не кожні два місяці. Кожен з них — взірець сучасного брейкбіт-саунду, але саме «Alive» був найкращим! Не дарма цей трек став саундтреком промо-кампанії останнього Black! Factory Festival.
Yurii Retrograde — Get It
Талановитий соул-співак переходить з української на англійську, не втрачаючи свого фірмового флоу та мелодизму.
Warm Roller — Blink
Крутезний ліквід, який можна слухати годинами. Warm Roller — нове цікаве ім’я на київській драм-н-бейс сцені.
ЛИСТОПАД
Danny Boy — Ariel
Indie Elephant, Vlad Starque — Wild Dancer
Ivan Humoreska — Велике Відкриття
Мультижанровий, метамодерністський психодел від лейблу ПОТОП. Тільки артисти з їх ростеру здатні поєднати український ретро вайб, авант-поп та жахаючі ламані ритми з найтемніших фаз Aphex Twin.
Kateryna Rohova — Нічого такого
Відома інді-співачка цього року зробила софт релонч та видала цікавий міні-альбом тендітної інді-поп музики з елементами електроніки та (як завжди!) дотепними, водночас іронічними та мудрими текстами.
KRÆK, NickBee — Bermuda Triangle
K.E.D.R.O.V.A. — Blümelein
Lugovskiy — Day
Рік від року Lugovskiy вдосконалює своє UK-звучання і наразі звучить вже набагато краще та цікавіше за багатьох лондонських зіркових колег. «Day» — трохи сумний, але дуже хітовий трек для велоподорожі туманим осіннім лісом.
Maria Lui — U Sni
Пристрасний, емоційний соул, що трохи нагадує ранню Джесі Вейр з гулкими басами та неземної краси аранжуванням у стилі Zero 7. Дуже цікаво, що Maria Lui робитиме далі.
Ortea, Rymma — Крила
Woo York — Rambla
Тим часом, якість продакшену Woo York сягнула вже якогось захмарного рівня. «Rambla» — функціональний, комерційний трек для великих фестивалів. Та як він звучить!
YUVI — В’яж
Ніжна, сумна балада про (втрачене?) кохання під акомпанемент затишного IDM «зі світу зламаних ляльок». Голос YUVI — вже добре впізнаваний і самобутній. Музика — схоже на японського генія World’s End Girlfriend, ісландський гурт Mum або культовий саундтрек Емілі Саймон до фільму про життя пінгвінів «March of the Penguins».
ГРУДЕНЬ
Alexander Zaitsev — Goose
Dub Killer feat. Zlaflow — A Reason for the Night to Come
Justcallmesergio — Ghetto Forever
Вам скоро грати на афтепаті? Тоді цей трек саме для вас!
Serge Proshe, Wisdom — Say Na
Бос лейблу MANTRA RECORDINGS продовжує серію колаборацій з вокалістами, поступово розкриваючі нові грані свого діп-орієнтованого мелодік-саунду з елементами world music. Після хітового синглу «Ecstatic» за участі співачки TAYANNA та прогресів-мантри «Mangalam», Serge Proshe завершив рік вдалим релізом спільно з південно-африканським артистом Wisdom.
Silat Beksi & Loopdeville — On & On
Зірка мікрохаус/ро-мінімал сцени Silat Beksi віддає шану олд-скул хіп-хопу та фанку. Трек, під який неможливо не хитати головою.
Stanislav Tolkachev — it’s just a movie
Читати також: DON'T KNOW: ДРУГА КОМПІЛЯЦІЯ ЛЕЙБЛУ ORACOOL
The Lazy Jesus — DLBCN
Трайбл біти The Lazy Jesus стають ще жорсткішими та набувають магічної сили.
Vujko — S.Rally
Сумуєте за рагга-джанглом та олдскульними герідж-ритмами? Vujko здатен втамувати вашу спрагу!
Ziferblat, Tember Blanche — Дотепер і Назавжди
Музика Ziferblat та Tember Blanche — це не зовсім формат Mixmag, але пройти повз цей трек просто неможливо. Абсолютно краща пісня року на українській інді-рок сцені!
Слухайте плейлист кращих українських треків 2024 року на Spotify-каналі Mixmag Ukraine.