Пошук Меню
Головна Останні Новини Меню
РЕЛІЗИ

Премʼєра треку GAEL — Cut Into Cubes на лейблі BITE

«Мій меседж завжди один: любіть і слухайте уважно. І музику, і один одного»

  • Текст: редакція| Фото: BITE
  • 27 June 2024

У своєму дебютному EP «Frozen White Horse» українська артистка з дагестанським корінням GAEL поєднує гіпнотичні барабани з емоційною ейфорією та сучасними кібер-звуками. Її музика, створена на перетині саундскейпінгу та електроніки, являє втілення інклюзивності та емоційної енергії танцполу. Цей стиль присутній і в інших релізах GAEL. Перший її трек, написаний після повномасштабного вторгнення, Overbleeding, вийшов у компіляції Shedding Skin, також на BITE. Музика GAEL, з її гармонійним та органічним підходом, захоплює слухачів на різних майданчиках від берлінського Berghain до київського ∄.

4-трековий мініальбом передає відчуття експериментального звучання та майстерного темпу, розмиваючи межі техно з піднесеним настроєм і передчуттям боротьби. GAEL розповідає, що через технічні проблеми їй довелося працювати на різних комп’ютерах, але робота все одно вийшла цільною та бойовою. Лейбл BITE був одним із головних джерел її натхнення.

«Це мій перший сольний та вініловий мініальбом, тому я хотіла, щоб він був особливим», — говорить GAEL. «У кожному треці я використовувала гітару, а в Cut Into Cubes прагнула створити відчуття гри живого бенду. Важливо було передати, що музика танцювальна, такий собі метал денс (сміється)».

Окрім проєкту GAEL, який більше орієнтований на техно, вона також працює під псевдонімом shemovesshe, де грає електроніку, не прив'язуючись до конкретного жанру, і здебільшого експериментує. Це дозволяє їй розширювати музичні горизонти та створювати унікальні композиції, що відрізняються від основного проєкту.

Завантажити наступну статтю
Завантаження…
Завантаження…