Пошук Меню
Головна Останні Новини Меню
ПОДІЇ

У Києві пройшов Lаboratorium Spring: як це було

Ексклюзивний фотозвіт

  • Текст: редакція | Фото: Ілля Колотій
  • 4 June 2024

25-26 травня в Києві відбулася подія, яка вразила новою локацією, запальним лайнапом і незабутньою атмосферою. «Laboratorium — це про любов, свободу і дружбу. Без цих трьох складників нас би не існувало», сказали засновники Міша Спалах (Spalah) та Катя Кама (Acid Girl) в недавньому ексклюзивному інтерв'ю для Mixmag Україна.

Laboratorium розпочав свою історію у 2019 році з вечірки для друзів. Засновники хотіли створити щось унікальне, що відрізнялося б від інших заходів на київській електронній сцені. Перший івент відбувся у клубі Otel’ на Нижньоюрківській вулиці та зібрав 700 гостей. Це був доволі вдалий старт для новачків у промоутерській діяльності. Однак наступна вечірка не мала такого ж успіху — Міша і Катя зіткнулися з великими боргами. Це стало першою кризою, яка поставила під загрозу існування проєкту.

Читати також: У Києві пройде Lаboratorium Spring: що стоїть за 5 роками розвитку проєкту

Літо 2021 року стало відправною точкою, яка надихнула засновників на нову ідею. Після успіху вечірки з I Hate Models Міша та Катя прийшли до нової ідеї, а саме робити масштабні проєкти у форматі фестивалів.

Читати також: Київському рейву Laboratorium виповнилось 5 років: як це було

25-26 травня пройшла крайня подія проєкту, яка зібрала 2500 людей. «Загалом, ми дуже задоволені як пройшла Лаба. Атмосфера була просто неймовірна», — кажуть організатори. «Ми вдячні усім за теплі слова і підтримку. Звичайно, нам є куди рости, тож ми зробили висновки та будемо ставати ще кращими з кожним заходом. Чекаємо вас на Laboratorium Autumn 07-08.09.24».

Наступна сторінка
Завантаження…
Завантаження…