Меню
Головна Останні Новини Меню
ПОДІЇ

Київському рейву Laboratorium виповнилось 5 років: як це було

Ексклюзивний фотозвіт

  • Текст: Ася Арман | Фото: Андрій Шептуля, Ілля Колотій
  • 12 February 2024

Одна з найбільших рейв-вечірок України Laboratorium 10 лютого відзначила своє п’ятиріччя на ВДНГ. Хедлайнерами стали іноземні гості — NFK зі Швейцарії та Swart з Бельгії.

У 2019 році починаючі діджеї Міша Спалах та Катя Кама вирішили робити вечірки, націлені на якісне техно. Так і народився Laboratorium. За 5 років організатори зробили 34 вечірки та пережили різні періоди: були злети та падіння, вечірки в мінус, COVID-19, а згодом — війна.

Laboratorium одні з перших почали робити івенти під час повномасштабного вторгнення, за два роки війни їм вдалося перерахувати близько 600 000 тисяч гривень на прилади та автівки для військових бригад, а також різні фонди, зокрема — БФ «Хай світ пізнає Україну».

«Ця вечірка далась нам непросто, але результат перевершив всі сподівання. Ми дякуємо нашим людям, що приходять та проживають всі ці емоції разом з нами, та продовжують нести кохання в цей світ. Наші гості — це безкінечне джерело натхнення. Те, заради чого ми продовжуємо навіть тоді, коли здається, що немає сил. Цей шлях в 5 років ми присвячуємо вам, наші друзі!», — поділились організатори після вечірки.

Також в соцмережах оголосили нову дату наступного Laboratotium — 25-26 травня.

Наступна сторінка
Завантаження…
Завантаження…