Пошук Меню
Головна Останні Новини Меню
РЕЛІЗИ

Serge Proshe презентував реліз Ecstatic та поділився планами свого нового лейблу MΛNTRΛPΞΘPLΞ

Відомий український клабмейкер, діджей та продюсер будує міжнародне ком’юніті

  • Текст: редакція | Фото: надано артистом
  • 22 May 2024

Днями в розділі Beatport Exclusive з’явився цікавий та нетиповий реліз. Українська поп-зірка TAYANNA в розділі гарячих новинок мелодік-техно? Таке побачиш не кожен день. Вирішили розібратись. Сингл під назвою «Ecstatic» співачка створила разом із саунд-продюсером Serge Proshe. Це ім’я нам також добре знайомо.

Serge Proshe — не тільки діджей та продюсер, а ще й відомий український клабмейкер та ресторатор. В 2010-х його клубні проєкти — MANTRA в Києві та MANTRA Beach Club в Одесі — багато в чому визначили тренди на українській хаус-сцені. Серж також задав нову планку якості для руфтоп-локацій з відкриттям EDEN на даху ЦУМу та здивував гурманів новаторським рестораном морської кухні REEF, що почав роботу у 2015 році поряд із концертним залом Bel’Etage.

Попри велику зайнятість, Серж завжди знаходив час для музики. Не тільки грав, як діджей, а й періодично видавав власні треки в діапазоні від діп-хаусу та соулфулу до тех-хаусу на лейблах Go Deeva, Organic Tunes та інших.

У 2020 році Серж оселився на Балі, де всього за пару років збудував потужне міжнародне ком’юніті MΛNTRΛPΞΘPLΞ. Наразі під цією назвою проходять вечірки (найближча з Ten Walls — за тиждень), а віднедавна стартував ще й однойменний лейбл з фокусом на органік хаус, мелодік-техно, інді-денс та прогресів. Саме тут і вийшов «Ecstatic» — спільний реліз Serge Proshe і TAYANNA.

TAYANNA сама запропонувала мені цю пісню. Вона відчула, що ця композиція могла б стати цікавою ідеєю для клубного треку. Коли вона поділилася зі мною першими нарисами цієї пісні ми обидва відчули, що можемо створити щось надзвичайне разом.

На додачу до оригінальної версії в реліз також увійшли ремікси від Lonner та Minörs. І якщо перший ремікс ідеально підходить для танцполів, то ремікс Minörs звучить доволі експериментально – в ньому поєднанні чілл, спейс-сінт та елементи world music. Такий підхід – одна з особливостей лейблу MΛNTRΛPΞΘPLΞ.

«Для мене запуск власного лейблу – це свобода. Топові лейбли мають жорстку жанрову і стилістичну політику, яка так чи інакше тебе обмежує. Може бути так, що оригінал підходить лейблу, а два інших ремікси – ні. У підсумку доводиться йти на компроміси. Мені ж набагато комфортніше мати власний лейбл і не йти на жодні компроміси з погляду релізів. Я хочу випускати ту музику, яку люблю; яку я створюю, і яку створюють інші люди. І ця музика подобається мені та ком'юніті MΛNTRΛPΞΘPLΞ», — пояснює Serge Proshe.

Серж не випадково почав розвиток серії вечірок, лейблу, та й взагалі нового ком’юніті саме з Балі. «У нас є два пріоритетних регіони для розвитку — Азія та Південна Америка. Азія — новий ринок, який дуже динамічне розвивається. Ми націлюємось на Балі, Таїланд, але в найближчому майбутньому, можливо, вийдемо і на Корею та Японію, де ринок також перебудовується. Крім того, нас цікавлять країни Близького Сходу. Наприклад, Об’єднані Арабські Емірати зараз дуже активно входять в індустрію електронної музики. Щодо Південної Америки, то там є великі, молоді та динамічні ринки в Бразилії, Аргентині та Мексиці».

Читати також: Не тільки Європа: чому електронному артисту слід звернути увагу на ринки інших регіонів світу

Щодо музики, то зараз лейбл MΛNTRΛPΞΘPLΞ фокусується на релізах вузького кола наближених артистів, включно із релізами самого Сержа. Але плани команди набагато ширші. Серж каже: «Ми також максимально відкриті до авторів з різних країн. У найближчий рік ми плануємо випускати релізи наших резидентів, але в подальшому розраховуємо, що до нашої сім’ї приєднається багато талановитих музикантів. Уже зараз ми отримуємо дуже гідні роботи, які розглядаємо для релізу в найближчому майбутньому».

Серед них можуть бути в тому числі артисти із України. Лейбл охоче приймає демо за адресою [email protected]

«Я завжди стежу за нашими музикантами та дуже радію, коли мені надсилають нові роботи. Наприклад, релізи Woo York, Joss, Olekhar, 8Kays, The Organism, Jean Vayat — завжди викликають у мене радість. Я дуже пишаюся успіхами українських електронних музикантів на міжнародній сцені. За останні 5-6 років Україна безумовно зайняла своє гідне місце на електронному Олімпі. Це багато в чому завдяки тому, що продукт, який створюють наші музиканти, є дуже якісним, добре зробленим, талановито написаним», — на останок зауважує Серж.

Завантажити наступну статтю
Завантаження…
Завантаження…