Пошук Меню
Головна Останні Новини Меню
РЕЛІЗИ

Phase Fatale на темному боці техно: слухаємо новий «Love is Destructive» EP

Власник Bite Records видав матеріал в дусі власних сетів в Berghain та Khidi

  • Текст: редакція | Фото: Shuto
  • 19 April 2024

Київська аудиторія вже добре знає американського квір-діджея Phase Fatale, а той не втомлюється зізнаватись в любові до місцевої публіки. Гейден (справжнє ім’я артиста — прим. ред.) вже тричі виступав в К41 та взяв участь в Q&A-сесії в Module Exchange разом зі своїм творчим партнером Пабло Боцці (спільно — Soft Crash). На його власному лейблі BITE Records влітку 2023 року виходила компіляція Shedding Skin, включно із треками Nastya Vogan, Gael та Omon Breaker. Останній пізніше видав на BITE мініальбом Compromat, який потрапив до списку кращих релізів року за версією Mixmag Україна.

Читати також: Топ 30 альбомів 2023 року

На BITE також виходив і крайній мініальбом дуету Soft Crash – NRG за участі Marie Davidson та Ready in LED. Той реліз став вдалим сеансом спіритизму та оживив дух дещо забутого жанру italo body music — гібридна форма italo disco та EBM. Крім того, NRG завершив святкування 5-річного ювілею лейблу. Тож прямо зараз Phase Fatale відкриває нову творчу главу.

Читати також: Прем’єра: Soft Crash feat. Ready in Led — Free Yourself

Його новий мініальбом «Love is Destructive» — кардинальний зсув у бік техно. В ці чотири нових треки Гейден вклав енергію, пристрасть та широку амплітуду емоцій – від екстатичного передчуття до параної. Реліз натхнений тривалими діджей-марафонами Phase Fatale в Berghain та Khidi — клубах, де він зараз є резидентом. Саме тому на ньому представленні численні мутації техно: крізь щільний саунд можна розчути, як вирує, тріщить, тане в цьому плавильному котлі даб, ейсід, брейкс, електро і прото-рейв.

Завантажити наступну статтю
Завантаження…
Завантаження…