Пошук Меню
Головна Останні Новини Меню
РЕЛІЗИ

Прем’єра: Soft Crash feat. Ready in Led — Free Yourself

Синт-girl з Києва, резидент Berghain — Phase Fatale та зірка ефірів HÖR Pablo Bozzi

  • Редакція
  • 12 December 2023

Під кінець року берлінський лейбл BITE Records встигає поставити знак оклику і трикрапку. Бенгер Free Yourself прямо зараз та вініл на початку лютого. Йдеться про реліз зіркового дуету Soft Crash. Під цією вивіскою спільно створюють музику власник BITE/резидент Berghain — Phase Fatale та зірковий французький діджей Pablo Bozzi.

Щойно Soft Crash анонсували свій новий (другий) ЕР та представили пілотний сингл з нього — зухвалий italo body music трек Free Yourself із вокалом київської продюсерки та співачки Ready in Led. На підтримку релізу також вийшло футуристичне відео.

ПРО РЕЛІЗ

Другий міні-альбом Soft Crash матиме назву «NRG» і вийде 2 лютого на вінілі та в цифрі. Окрім синглу Free Yourself цей ЕР також включатиме спільний трек з відомою канадською артисткою Marie Davidson та ремікс на нього від іспанського дарк-денс продюсера Alen Scanner. Сама назва спонукає чекати на жвавий гай-енерджі, але гай тут буде шуміти від інших жанрів. Soft Crash міксують вейв-поп, ейсід-хаус та EBM із вайбом італо та пост-панку, а Ready in Led своїми вокальними хуками додає екстатичності глем-року та гранжевої вразливості.

ПРО ВІДЕО

До роботи над music video Soft Crash запросили віжуал-артиста з Австралії JW Vigers, чия творчість обертається навколо ідей квір-культури в епоху технологій. Використовуючи різноманітні 3D-методології, він намагається створити власну колажну техніку з новими медіа, нашаруванням 3D-скульптур, традиційної анімації, штучного інтелекту та ілюстрації. За словами Вігерса, в кліпі «Free Yourself» показана жінка-андроїд у процесі самоактуалізації. Її тіло складається з хроматичної рідини, перетворюючись на тверду гуманоїдну фігуру.

«Це процес самовираження через свободу бути такою, якою ти себе бачиш. Саме він піднімає тіло у небо. Ключовим компонентом відео є екстаз — стан розкриття, який танцювальна музика дарує тілу. Ці моменти самопізнання можуть бути досягнуті лише через свободу»

JW Vigers зізнається: «Черпаючи величезне натхнення в гострих і актуальних текстах Ready in Led, я надихнувся створити світ, де Maschinenmensch з Metropolis (ред. — відсилка до фільму Фріца Ланга) контролює власне творіння, а отже, і власну долю. Радісна природа цього процесу знаходить відлуння в технічному кольоровому ландшафті, а відбивна якість хромованих деталей обрамляє це самопізнання».

ПРО SOFT CRASH

Стимулом для колаборації двох вже відомих сольних артистів Phase Fatale та Pablo Bozzi стала спільна любов до жанру italo body music (ред. — мікс італо-диско та німецького EBM). В 2020 році Soft Crash видали перший спільний реліз «Spritzkrieg», а в кінці 2022 презентували лонгплей, на якому поєднали навколо IBM-музики чи не всі споріднені жанри — мінімал-вейв, бліп, техно, електро, темне диско та IDM. Альбом мав назву «Your Last Everything» та був зосереджений на темах антиутопічного кіберпанку і сюрреалістичного кінематографу.

Pablo Bozzi поза межами Soft Crash є учасником ще одного успішного дуету INFRAVISION, де він працює разом із босом лейблу Ritmo Fatale — французьким діджеєм Kendal. В свою чергу, Phase Fatale керує лейблом BITE Records, де цього року виходив міні-альбом українця Omon Breaker, має резиденцію в Berghain та тісний зв’язок з Україною. Сім’я батька Гейдена (ред. — ім’я Phase Fatale) родом з Києва, а сам він нещодавно виступав в клубі ∄ та проводив Q&A в школі Module Exchange.

ПРО READY IN LED

Як і Soft Crash, Оля також має слабкість до кіберпанку та наукової фантастики. Цій естетиці присвячено її дебютне відео «Unreal The Movie» — тріп-сторі про пошук власного призначення та розкриття потенціалу в дусі Кроненберга та «Blade Runner». Відносно Free Yourself Оля каже: «Ідея треку миттєво захопила мене. На той момент я трохи втомилась від безтурботного диско і хотіла розкрити свою темну сторону в музиці. Тож все сталось вчасно». Своє власне бачення italo body music Ready in Led має презентувати найближчим часом в новому епізоді відомої мікс-серії In Dark We Trust. Її майбутній подкаст включатиме extended-версію Free Yourself та ще одну свіжу колаборацію — присвяту «Висотці» Балларда спільно із італійцями Phunkadelica та Musumeci.

Наступна сторінка
Завантаження…
Завантаження…