Пошук Меню
Головна Останні Новини Меню
НОВИНИ

Шумкий, танцювальний, потаємний: запускається новий український лейбл Oracool

Компіляція «Sins» демонструє різноманітність ростеру Oracool, та звучить як натхнений старт цікавої колаборативної історії

  • ТЕКСТ: РЕДАКЦІЯ
  • 31 May 2024

Цієї суботи, 1 червня, тимчасово базований в Берліні новий український лейбл Oracool випускає свій дебютний реліз — компіляцію «Sins». Це логічний та концептуальний підсумок органічного розвитку спільноти однодумців: від івент-ком’юніті до рекорд-лейблу. Бо історія Oracool бере свій початок ще 2017 року у Києві у форматі серії вечірок.

Тоді навколо однойменної серії вечірок засновниці проєкту, продюсерки та діджейки Adelina (Banoffee Pies Records) разом із друзями згуртувалась близька спільнота однодумців. Попри те, що в останні, повоєнні два роки ком’юніті Oracool розкидане по різних куточках світу, вони залишились близькими та змогли спрямувати свою креативність в спільному напрямку.

У 2024 році Oracool перетворився на щось більше, аніж лише серія вечірок — Adelina зареєструвала однойменний музичний лейбл, щоб випускати різноформатні збірки українських та іноземних артистів.

Представлені на дебютному релізі Oracool тринадцять композицій присвячені дослідженню ламаного звучання. Особлива увага приділена молодим та перспективним талантам. Компіляцію «Sins» характеризує шумний, абразивний характер, в серці якого пульсує танцювальний ритм, підсилений містичними мелодіями — вона наповнена безкомпромісним щільним грувом, що робить її ідеальним інструментом впливу на танцпол. Ця екстраординарна збірка електро, басу та техно гучно декларує початок історії лейблу Oracool.

На ній відзначилися і найяскравіші представники української сцени: резидент Standard Deviation, Bite Records і ∄ — Настя Воган, знакова фігура місцевої сцени та рейв-легенда Koloah, засновник Strila Artists Agency — Travice or Alice, підписант Polygon Records — SVZZ, піонер українського електро Radiant Futur, вініл-маестро Rustam, перспективний артист з глибин Карпат — Сhristopher Bо, засновниця вечірок — Nowa, діджейка та продюсерка Ewa Nomad, молодий талант offgridn3ss і, звісно ж, сама Adelina.

Разом з тим на релізі відзначилися німецький саунд-артист та продюсер N.Y.N разом з Inken, британський майстер олдскульних технік продакшну Aerzon, а також молодий єгипетський продюсер 5amaseen, натхненний махраганатом (єгипетське електро — прим.ред.) і фольклорною музикою країн арабського світу.

Компіляція «Sins» на всіх платформах з 1 червня.

Завантажити наступну статтю
Завантаження…
Завантаження…