Пошук Меню
Головна Останні Новини Меню
РЕЛІЗИ

​Премʼєра треку: Slava Los — Snus на лейблі Noneside Records

Реліз заплановано на 26 січня

  • Текст: редакція | Фото: Noneside Records
  • 24 January 2024

Український лейбл Noneside Records переживає своє відродження. «Ніщо не може зупинити ідею, час якої настав» — цитують вони слова Степана Бандери в прес-релізі та додають, що готові реалізувати всі свої задуми. На компіляції із промовистою назвою «Nothing will stop an idea» вийде п’ять треків авторства Slava Los, Yevhenii Loi, Lostlojic, Luschn та aqua.

Трек Snus від Slava Los — транс старої школи в найкращих традиціях. Слава, який наразі перебуває в лавах Збройних Сил України, вирішив здійснити давню мрію. «Писав трек Snus ще під час карантину, коли всіх плавило в закритих просторах», — розказує він. «Надихався, напевно, музикою, яку слухав та грав в той час, не можу сказати й пари імен, вже позабував. Скажу точно, що на мої смаки сильно вплинула Джейн Фітц, особливо вразив її виступ на Brave! Factory Festival у 2019 році».

Snus — подвійний дебют Слави, перший реліз в якості продюсера та одразу на вінілі. Назву композиції він повʼязує з військовими умовами: «Взагалі не очікував, що треки зайдуть, а вініл й поготів став вишенькою на торті. Слухачам і читачам Mixmag Україна хочу побажати насолоджуватися приємними митями життя. Радійте тому, що маєте, не слухайте русняву музику та, якщо ви живете в Україні, займайтесь фізичною підготовкою й вивчайте військову справу, починаючи з тактичної медицини».

На релізі ви почуєте трек ще одного військового — Євгенія Лоя, який написав нову версію треку Bounce. Арт-директор проєкту Lostlojic вкладає важливий меседж у свій безкомпромісний трек Send Me F16, особливо в його VIP версії, створеної спеціально для цього релізу. Luschn, легенда з Києва, відомий шанувальникам тек-хаусу за релізами на Vector.Kyiv та Noneside, запрошує насолоджуватися веселими та енергійними танцями з друзями під репетативний трек Ostinato Transdanz. Новачок aqua. привносить у світ унікальний і впізнаваний стиль. Він відчуває ностальгію за улюбленим місцем свого дитинства — Гідроелектростанцією в Запоріжжі, передаючи емоції шаленими бітами та мотивами степів у треці H.E.S.

Завантажити наступну статтю
Завантаження…
Завантаження…