Пошук Меню
Головна Останні Новини Меню
РЕЛІЗИ

​Премʼєра треку: LolaBiondo — 001 на лейблі Regulardisco

Дебютна компіляція від київської формації вийде в цю п’ятницю.

  • Текст: Редакція | Обкладинка: Оля Родзік
  • 17 January 2024

Regulardisco — це серія вечірок, яка за 3 роки існування встигла запам’ятатися привозами Benjamin Fröhlich, Massimiliano Pagliara, fka.m4a та просуванням більш яскравого боку музики на локальній сцені. «Нам подобається, коли музика приносить радість та змушує танцювати», — кажуть вони і обіцяють розвивати такі жанри як інді-денс, італо, EBM, диско та хаус на новоствореному однойменному лейблі.

Зокрема на мабутньому релізі вийде трек 001 від LolaBiondo. Якщо ви не чули імʼя артиста — не хвилюйтеся, ми теж! На сьогодні це анонімний проєкт від вже відомого продюсера або продюсерки. LolaBiondo — це деперсоналізований інструмент творчого пошуку й музичної рефлексії. 001 — відправна точка на цьому шляху. Трек зʼявився завдяки спонтанній імпровізації й був завершений протягом наступних кількох днів. Він закарбував в собі особистий досвід, так само, як фотографія фіксує події.

Послухати трек «001» від LolaBiondo можна ексклюзивно на нашому SoundCloud:

Неочікувано на компіляції також можна почути трек від техно продюсера та діджея Symonenko. Garnier — це джем, який він створив після перегляду документального фільму про Лорана Гарньє в 2022 році. Ідея полягала в тому, щоб зафіксувати, як звучала би хаус-музика у виконанні Віталія. Хоча повноцінних хаусових релізів від продюсера найближчим часом чекати не слід, він обіцяв додати більше перкусії в свої композиції.

Поки засновники Regulardisco Саша Prots та Настя N3 взяли тимчасову паузу в проєкті, лейбл-боси Сергій Кадірістий та Катя Штібер обіцяють продовжити традиції формації. «Ми обожнюємо мішати різні жанри, переважно акцентуючись на хаусі, диско, трайбл-електроніці, ню-диско, італо, інді-денсі та фанку — таким чином народжується нове звучання, до якого ми прагнемо на своїх заходах та майбутніх релізах. Нарешті настав час створити лейбл, запалений любов’ю до різноманіття української електронної сцени, залишаючись при цьому вірними нашому диско-корінню», — коментують вони. Сергій та Катя планують відкривати та підтримувати талановитих українських продюсерів і сподіваються, що лейбл стане стартовим майданчиком для молодих виконавців, який допоможе їм досягти більш широкої аудиторії.

Завантажити наступну статтю
Завантаження…
Завантаження…