Пошук Меню
Головна Останні Новини Меню
НОВИНИ

Варто послухати: новий ЕР Revsun

Метаморфози естетики та саунду нульових

  • ТЕКСТ: РЕДАКЦІЯ | ФОТО НАДАНІ АРТИСТОМ
  • 23 June 2024

Дніпровський продюсер та електронний музикант Богдан Зарецький, який працює під псевдонімом Revsun, днями представив свій новий міні-альбом «Transparent».

За словами Богдана, на написання ЕР його надихнула естетика 2000-х років — як в музиці, так і в дизайні. Серед референсів релізу присутня ланка сучасних електронних артистів, які відтворюють вайб нульових та адаптують його під соціокультурні реалії сьогодення: Virtual Self, Scizzie, proloxx, та саундтреки Solar Fields до гри Mirror's Edge. Великий вплив на Зарецького також мали саундтреки до старих ігор Playstation, наприклад Sonic the Hedgehog.

Стиль дизайну frutiger aero/web 2.0 gloss, який колись прийшов на зміну Y2K-футуризму, відіграв центральну роль в процесі концептуалізації та подальшої реалізації «Transparent». Revsun згадує, що ця естетика для нього своєрідний ретро-футуризм та гіпнагоджик: «Я поринув в ностальгічно приємні спогади дитинства, ці спогади були перед усім про літні безтурботні дні. І я тоді захотів відтворити такі спогади у своїй музиці, відтворити те минуле і те що я увібрав у себе з того часу. Я хотів передати цю прозорість і футуризм як у frutiger aero у своїх нових роботах, але в сучасних відтінках».

«Transparent» поєднує в собі багато популярних в нульові жанрів: транс, брейккор, джангл, саундтрековий ембієнт. Як каже Богдан, «деякі роботи можуть нагадати як ви грали в плейстейшн у перший сонячний день після школи, або навіть рекламу води чи шампуню по телевізору». Для наймолодшої аудиторії, яка не застала початок нульових, це можливість відкрити для себе нові жанри та створити власні сенси під ці композиції.

Попередні роботи Богдана виходили на таких лейблах як Lowly, Artist Intelligence Agency та Suit of Bullets, але наразі він випускає музику самостійно.

Послухати/придбати новий ЕР Revsun «Transparent» можна за посиланням.

Завантажити наступну статтю
Завантаження…
Завантаження…