Пошук Меню
Головна Останні Новини Меню
РЕЛІЗИ

Прем’єра: Гурт Ragapop випустив дебютний лонгплей

У піснях присутні тексти Софокла у перекладі Івана Франка

  • Текст: редакція | Фото: надано артистами
  • 3 May 2024

3 травня вийшов дебютний лонгплей «Do you listen to Ragapop?» гурту Ragapop та відео до пісні Chy Liubov.

За словами учасників гурту, альбом народився на вулицях Києва і поєднав перформативний бекграунд Руслани Хазіпової та Анни Нікітіної з Dakh Daughters із постпанковою енергією Антона Очеретяного. У піснях присутні тексти Софокла у перекладі Івана Франка, вірші Іллі Калюкіна та Світлани Пиркало, а основою пісні Людина став текст Антона Слєпакова, який також взяв участь у записі композиції.

Проєкт Ragapop з'явився завдяки спільній пристрасті Руслани Хазіпової, Анни Нікітіної та Антона Очеретяного до злиття перформансу і музики, а також естетики постпанку і лоу-фай електроніки. Їхня творчість переповнена натхненням й енергією містики та еротики, які є невід'ємною частиною української культури.

Перший реліз Ragapop відбувся у 2020 році, з того часу гурт випустив три сингли та EP, який був записаний наживо під час зйомок проєкту Змова у Національній Кінематеці України. Останній сингл Bo Vzhe Toy Den Koly вийшов 12 квітня, разом із відео, що містить фрагменти відеозаписів концертів Ragapop на кількох подіях, серед яких The Most Fest у Костянтинівці, Гогольфест у Маріуполі, Дніпрі та Вінниці, а також виступ на фестивалі «Леся Квартиринка» у Києві.

Завантажити наступну статтю
Завантаження…
Завантаження…