Пошук Меню
Головна Останні Новини Меню
РЕЛІЗИ

Новий вініл NECHTO Records: чотири відтінки техно від ANNĒ

Платівку вже можна придбати в Україні — кошти від продажів підуть до благодійної формації Spilka

  • Текст: редакція
  • 10 February 2024

Минулого тижня лейбл NECHTO Records представив новий реліз — 4-трековий ЕР грецької продюсерки ANNĒ. Футуристичний пейзаж на обкладинці вдало підкреслює творчу концепцію ANNĒ — уявлення про техно як позачасовий фрактал, де канонічний детройт-саунд сплітається із творчими доробками 90-х, нульових та сьогодення.

Авторка релізу гучно заявила про себе в останні декілька років завдяки серії успішних релізів на лейблах Бена Сімса Hardgroove та Symbolism, хорватському Out of Place та на Mutual Rytm німецького продюсера SHDW. Днями ж на каналі NASTIA в рамках серії True Talks вийшло велике інтервю із ANNĒ, з якого можна більше дізнатись про її творчий шлях, техно-сцену Греції і рідного міста Салоніки та секрети роботи в студії.

Разом з тим, NASTIA повідомила, що 50 копій нової платівки вже прибули в Україну. Придбати їх можна, написавши в дірект на сторінку лейблу в Instagram. Всі кошти від продажу цієї партії підуть на рахунок некомерційної благодійної організації СПІЛКА.

Нагадаємо, що попередній (22-й) реліз NECHTO Records від Louwave & Splinter (UA) вийшов в жовтні минулого року. Лід-трек Baby, Let’s Vibe увійшов в Top-10 найкращих треків року за версією Mixmag Україна.

Читати також: Топ 50 треків 2023 року

Завантажити наступну статтю
Завантаження…
Завантаження…