Пошук Меню
Головна Останні Новини Меню
РЕЛІЗИ

Прем’єра: Naiborg & DJ Hell – Acid Boyfriend & Acid City

Легендарний німецький продюсер в компанії зіркових ремікшерів на українському лейблі Dear Deer

  • Редакція
  • 10 November 2023

Здавалось би, що нового можна сказати на тему ейсід-хаусу? Але не в тому випадку, коли за справу беруться такі майстри, як DJ Hell. Під час свого останнього латиноамериканського туру, німецький продюсер познайомився з талановитою аргентинською продюсеркою Найлою Боренштейн. В рамках власного проекту Naiborgвона вже понад 15 років фокусується суто на ейсід-музиці та має потужний лайв з класичним сетапом: Roland SH-101, TB-303, TR-808 та Akai MPC1000.

Така творча аскеза і тяга до витоків танцювальної музики привабили Хельмута, що й стало стимулом для спільної студійної роботи. Надихаючись канонічними записами чиказького тріо Phuture та їх однодумця Armando, Hell та Naiborg записали два надпотужних ейсід-техно треки, які ніби дзеркалять один одного.

Далі за справу взявся український лейбл Dear Deer, який цього року відзначає своє 10-річчя — вже в статусі безумовного гаранта якості на міжнародній електронній сцені. З моменту заснування і до сьогодні лейбл Алекса Касперського встиг видати музику купи міжнародних зірок: Томас Ганді, також відомий як Cagedbaby; Бой Джордж, Robert Babicz, Rafael Cerato.

В кінцевому виді реліз Hell’а та Naiborg набув якостей фрактала – це дуже цілісний ЕР, який з різних боків розкриває одну й ту саму тему – незмінну міць та велич класичного ейсіду. Але якщо оригінальні треки звучать досить грубо, гучно та похмуро (стилізація під 80і), то обидва ремікси мають всі шанси стати чартбрейкерами в Beatport. Версія Thomas Schumacher звучить глянцево та хітово – завдяки вокальним партіям та новим мелодійним хукам. А ремікс ще двох важковаговиків німецької сцени – Марка Ромбоя та Андре Вінтера – додає оригіналам trippy-ефекту. Слід додати, що зведенням релізу займався досвідчений чілійський продюсер Alejandro Paz, відомий за релізами на лейблі Матіаса Агвайо Comeme.

Реліз вже доступний для стрімінгу та скачування: Spotify | Apple Music | Youtube Music

Долучитись до підтримки України разом з лейблом Dear Deer можна за посиланням.

Завантажити наступну статтю
Завантаження…
Завантаження…