Меню
Головна Останні Новини Меню
ПОДІЇ

Як пройшла церемонія премії Jäger Music Awards 2024?

Ексклюзивні фото з події

  • Текст: Редакція, Фото: прес-служба Jager Music Awards
  • 1 April 2024

Премія Jäger Music Awards повернулась! І це ще одна гарна ознака того, що українській музичній сцені вдалось зберегти себе, свої кращі проєкти і традиції, оновитись та відновитись. Навіть попри те, що війна досі триває.

Власне, сама церемонія, яка цього разу відбулась в Малій Опері, почалась із повітряної тривоги. Але це жодним чином не зіпсувало настрій всім присутнім. Перший за довгий час розвіртуал діячів індустрії – це вже круто. Численні смол-токи в кулуарах були сповнені відчуття приналежності до справді міцного, дружнього ком’юніті.

Було відчутно, наскільки важливою є цьогорічна відзнака для самих артистів. Практично всі номінанти були присутні в залі, а переможці іноді виходили на сцену повним складом своїх команд.

Ще більш важливо, що деякі номінанти приїхали на премію з інших міст. Jäger Music Awards 2024 вдалось уникнути того, щоб стати «річчю у собі» суто для київської тусовки. Так, із лайвом виступив резидент Dnipropop – Max Andruh. А львів’яни !FESTrepublic отримали нагороду в номінації «Майданчик року», обійшовши в голосуванні навіть К41.

Незважаючи на занедбаний стан Малої Опери, організаторам вдалось на гідному рівні організувати живі виступи запрошених артистів. Si Process завів залу ударною порцією джангл-брейкбіту, ANDRII BARMALII влаштував джаз-шоу із панк-атмосферою, Антон Крамер зачарував своїм неймовірним голосом, а Юля Юріна вкотре довела, що не має рівних на фолк-сцені. Хоча конкуренція в цьому жанрі швидко зростає. Про це красномовно кажуть і дві нові номінації під назвою «Майстерність року», в яких відзначали авторів кращих реворків на українські народні та естрадні пісні.

РЕЗУЛЬТАТИ:

Артист року — OTOY

Відео року — Andrii Barmalii «Я нормально»

Журналіст року — Олексій Бондаренко, головний редактор та засновник медіа «Лірум»

Колаба року — NAZVA, альбом «ГУРМА»

Лейбл року — kontrabass promo

Майданчик року — !FESTrepublic

Трек року — Стасік «Герої вмирають»

Явище року — Василь Байдак, креативні музичні збори

Майстерність: сучасні пісні — Anton Kramer, «Знаєш, як болить» (Lama)

Майстерність: народні пісні — ЩукаРиба, Bunht, Yevhen Puhachov, «То не Ластовка»

YOUNG BLOOD:

Jägermeister Choice — Alexjazz, Renie Cares, A04F feat. JorDee

Jury’s Choice — Sophième, YARIMA, Drum&tuba Band

People’s Choice — OKAZIA, YAD band, Angela Verá

Завантажити наступну статтю
Завантаження…
Завантаження…