Пошук Меню
Головна Останні Новини Меню
РЕЛІЗИ

Прем’єра: Fabric presents Helena Hauff (Mixed)

Зіркова німкеня на піку форми — у продовженні легендарної мікс-серії

  • РЕДАКЦІЯ
  • 22 September 2023

Чи багато ви знаєте міксів, які починаються зі 140 BPM, але водночас підходять, як фон для спокійної сконцентрованої роботи? Хелена Хауфф із того рідкісного типу діджеїв, які чаклують над музикою, користуючись не підвладною іншим темною магією. Та й чи можна було б чекати меншого від дівчини, яка професійно вивчала художнє мистецтво, антропологію музики та систематичну музикологію?

Її ще гарячий — щойно з плавильного цеху — мікс для Fabric здатен вразити найвибагливих слухачів. Аналогія самих Fabric із заводом та виробництвом тут, як ніколи доречна. Хелена використовує виключно тверді метали: техно, темне електро, EBM та індастріал. Змінює саму їхню природу, робить м’якими, гнучкими та перетворює на унікальний сплав — щось безкінечно темне, живе, з відливом. Її звук — рухома інопланетна субстанція, що одночасно лякає та вражає.

Хочете взяти пробу? Будь ласка: розчепивши на атоми 70 хвилинний аномальний баді-тріп можна виявити зразки ДНК самої німкені (мікс відкриває її новий трек Turn Your Sights Inward) та застиглі в металі ауттейки від класиків. Наприклад, деякий Clarence G в треклисті — це один із численних монекерів Джеймса Стінсона з Drexciya. Доволі прогнозовано тут лишає сліди берлінський дует FJAAK та Кіт Тенісвуд, якого зараз здебільшого знають як Radioactive Man, але хтось пам’ятає ще й за IDM-проєктом Two Lone Swordsmen (разом з Ендрю Везероллом).

Керуючись давніми традиціями серії Fabric, Хелена Хауфф органічно поєднує минуле з майбутнім. Без жодного сліду від шва тут сплетені недооцінені в нульових шотландці Slam та набираючий оберти вундеркінд із Каунаса Ement, чиє піктайм електро з присмаком індастріалу нагадує вологі дитячі враження від касети з KMFDM — Megalomaniac. Безжально роз’*бавши (вибачте, але інакше тут не скажеш) у кульмінації міксу хардкорним брейкбітом, Хелена бере вдалу коду. На останок тут два ексклюзиви: крижане ейсід-електро Magda Rot та ремікс AUTECHRE на D-Breeze, датований аж 1999 роком, який досі не видався в стрімінгу.

Резюмуючи, браво! Щасливці почують Хелену наживо вже 30 вересня в клубі Fabric. Якщо забажаєте реліз у колекцію, то ось тут є подвійний вініл, постер та діджипак із компакт-дисками. І так, Fabric все ще видають свої релізи на CD.

Наступна сторінка
Завантаження…
Завантаження…