Пошук Меню
Головна Останні Новини Меню
НОВИНИ

Прем’єра: ARTBAT — Coming Home

Шлях додому.

  • Редакція
  • 29 August 2023

Кар’єра ARTBAT рухається по експоненті. І коли здається, що сягнути більшого вже неможливо, вони роблять ще один рішучий крок вперед. Після численних відзнак на кшталт Mixmag Artist of the Year чи Beatport top-selling artists в минулі роки, український дует перейшов з техно-сцени до глобального електронного мейнстріму. Але від цього їх музика не втратила в якості та навіть набула глибшого сенсу.

Минулого року серед вирію подій в творчому житті ARTBAT ключовим майлстоуном став спільний реліз з Девідом Гетта та Ідрісом Ельба, якого всі знають не тільки як діджея, а ще й як видатного голлівудського актора з ролями в діапазоні від «Форсажу» до геніальної «Прослушки» (The Wire). Сингл It’s Ours вийшов на власному лейблі ARTBAT під назвою Upperground разом із епічним графічним відео, натхненним безкрайніми просторами космосу.

В 2023 році ARTBAT видали ще одне графічне відео — на пісню Breathe In (разом з Another Life), що вже чітко підкреслило їх намір розвивати власний всесвіт, перш за все, через відео роботи.

Кульмінацією цього етапу має стати реліз, який щойно відбувся на YouTube. Coming Home — це вже не графіка, а кінематографічне відео, зняте відомим українським режисером Павлом Буряком. Кліп торкається чутливої теми вимушеної еміграції мільйонів українських сімей після початку неспровокованої російської агресії в 2022 році. Як би добре не приймали біженців друзі в Європі та інших країнах світу, але подумки українці прагнуть повернення додому. Хтось має повернутись в Україну. А хтось мріє знову побачити власну малу Батьківщину — рідне село чи місто, що перебуває під окупацією.

Вся наша надія сьогодні на героїчних воїнів ЗСУ, що своєю непохитною волею та силою дарують віру в те, що очікуваний Coming Home має скоро відбутись. Тож не випадково серед героїв кліпу є справжній військовий, який брав участь в складних боях із захисту Києва навесні минулого року.

Павло Буряк: «В якості основної ідеї ми використали один дуже важливий історичний момент, що мав місце бути ще в 1990 році. Це була подія під назвою „Український ланцюг“ — біля трьох мільйонів людей тоді з’єднали свої руки в людський ланцюжок, що простягнувся на сотні кілометрів від Львову до Києва».

Щодо самої пісні, то це перший реліз ARTBAT на Warner Music. До написання пісні долучився відомий шведський співак Джон Мартін та його постійний співавтор Мішель Зітрон. Вибір не випадковий, бо свого часу вони написали потужний танцювальний гімн людяності та гуманізму Save the World для Swedish House Mafia.

Над текстом Coming Home Джон і Мішель працювали разом з Артуром та Batish. Вкупі з дитячим малюнком дому на обкладинці, дитячим хором у приспіві та акордами акустичної гітари, Coming Home можна назвати найбільш особистим та зворушливим релізом в дискографії ARTBAT.

Слухати тут.

Наступна сторінка
Завантаження…
Завантаження…