Пошук Меню
Головна Останні Новини Меню

20ft Radio та група українських митців з Амстердаму yi.collective проведуть спільну подію

Одразу на два міста!

  • Текст: Редакція | Фото: 20ft Radio
  • 16 May 2024

25 травня 20ft Radio у колаборації із yi.collective консолідують два творчих простори у Києві та Амстердамі за допомогою виступів українських та голландських артистів у купі з візуальними експериментами та артінсталяцією.

Притаманні незалежній платформі 20ft Radio наснага до експериментів та технологічний арсенал трансляцій підштовхують київську команду ентузіастів до розширення затишної сцени у садку на Кирилівській, 41 (Community Garden) до резиденції Treehouse, NDSM, Амстердам. Подія Air Sessions: Kyiv-Amsterdam відбуватиметься у суботу, 25 травня, в денному форматі (16:00-23:00) з прямою трансляцією виступів з обох міст.

Захід пройде разом із yi.collective. Ця група українських мультидисциплінарних молодих митців з Амстердама має на меті розвиток сталого форпосту українського культурного життя за кордоном, та активно поповнюється новими учасниками, що працюють зі своїм улюбленим засобами й темами. На сьогодні, портфоліо yi.collective вже налічує п’ять мультимедійних заходів в Амстердамі у співпраці з ADE в Into the Woods, Door Open Space, DTF Magazine тощо.

Після попереднього проєкту Grains of Peace, 20ft Radio прагнуть продовжувати міжнародну креативну співпрацю та надалі переплітати музичні наративи. Цього разу — через живий досвід прослуховування українських та голландських артистів, підкріплений візуальними експериментами та артінсталяцією, підготовленою Софією Булгаковою. Організатори називають Air Sessions: Kyiv-Amsterdam «спільним аудіовізуальним досвідом спонтанної присутності».

Всі зібрані кошти та пожертви з заходу будуть передані до фонду «Musicians Defend Ukraine», з особливим акцентом на фінансування ремонту автомобілів.

Лайнап:

Київ:

Marietta Ester (live)
Emil Asadow (live)
Polje (live)

Амстердам:

Mangruv (hybrid live)
Nicolini (live)
Pim and Proper b2b Gamma Intel (dj)

Візуальна інсталяція:

Sophia Bulgakova

Трансляція: www.20ftradio.net + YouTube

Завантаження…
Завантаження…