Меню
Головна Останні Новини Меню
НОВИНИ

З мільйонними збитками й без фінансового директора: MSG Sphere у Лас-Вегасі на межі банкрутства

За місяць роботи компанія втратила 98,4 мільйона доларів

  • Редакція
  • 10 November 2023
З мільйонними збитками й без фінансового директора: MSG Sphere у Лас-Вегасі на межі банкрутства

MSG Sphere у Лас-Вегасі вистачило сорока днів аби відкритися і втратити мільйонні статки. Заклад, на будівництво якого пішло 5 років і 2,3 мільярда доларів, місцеві описують як «сонце на землі». Проте чомусь це «сонце» перестало сяяти.

Розробкою купола для живих виступів, мистецтва і спорту почали займатися ще у 2018 році. Однак через низку причин, серед яких перебої з постачанням (причина — пандемія COVID-19) заплановане на 2021 рік відкриття MSG Sphere, перенесли. Для того аби презентувати роботу знадобилося ще два роки, і лиш 29 вересня цього року заклад прийняв перших гостей.

Конструкція будівлі розрахована на 18 тисяч людей. Споруду вважають найбільшою сферичною будівлею у світі. Всередині вона має світлодіодний екран із роздільною здатністю 16K. Таке розширення дає можливість демонструвати 256 мільйонів різних кольорів. Окрім цього в MSG Sphere влаштовані динаміки з технологіями формування променя та синтезу хвильового поля, тобто в будь-якій точці всередині приміщення відвідувач, буквально буде в куполі ідеального звуку.

Проте, ні люмінесцентний зал, ні 4D фізичні ефекти, ні гурт U2, який відкривав сферу не змогли принести власникам очікуваних 117,3 мільйона доларів місячного прибутку. Дохід був меншим майже у 30 разів і становив лиш 4,1 мільйона доларів.

«Фінансовий директор звільняється менш ніж за тиждень після відкриття — це нечувано», — пише New York Post.

Після провалу, головний фінансовий директор закладу Гаутам Ранджі пішов у відставку. Компанія зазначила, що відповідне рішення не було результатом розбіжностей з питань принципів чи практики бухгалтерського обліку, не йшлося й про викриття фінансової звітності чи про конфлікти з аудиторами або керівництвом. В New York Post цю думку поставили під сумнів. Там стверджують, що Ранджі звільнився через сварки з генеральним директором Джеймсом Доланом. Останній переконаний, що попри збитки, які аналітики оцінюють у розмірі 1,27 долара на акцію, MSG Sphere має хороші позиції для майбутнього залучення акціонерів. Тож вже наступного тижня в арені відбудеться кількаденний Гран-прі Лас-Вегаса.

Завантажити наступну статтю
Завантаження…
Завантаження…