Меню
Головна Останні Новини Меню
НОВИНИ

Lebanon Hanover випустили сингл присвячений столиці України

«Залишайтеся сильними, ми повинні триматися разом»

  • Редакція
  • 13 November 2023
Lebanon Hanover випустили сингл присвячений столиці України

Британсько-німецький гурт Lebanon Hanover випустив подвійний сингл — Better Than Going Under та Kyiv. Один з треків присвячений українцям, які через війну лишилися без домівок.

Нової музики від дуету Вільяма Мейбелліна та Лариси Айсгласс довелося чекати 3 роки. Після релізу крайнього альбому «Sci-Fi Sky» у 2020 році, сингли Better Than Going Under та Kyiv гурт назвав «мелодіями темного часу». «Lebanon Hanover запрошує слухачів до глибоких роздумів про красу життя серед відчаю», — зазначили в описі релізу.

Поєднуючи дарквейв, постпанк та готику, творчість Lebanon Hanover завжди асоціювалася зі смутком та розпачем. Проте, на відміну від похмурого Kyiv, перший трек з синглу Better Than Going Under вийшов доволі ліричним. Мрійливий баритон Вільяма Мейбелліна звучить як ніжне прохання до слухачів не піддаватися відчаю й знаходити дрібні причини для радощів: «Life is full of wonder, it’s better than going under».

Однак у треці Kyiv настрій змінюється. Надривний голос Лариси Айсгласс огортає співчутливими плачем, що занурює в суворість реалій, з якими зіштовхнулися українці. Меланхолійний настрій підкреслюється й в тексті, що супроводжує реліз: «розповідь підкреслює довільну географічну лотерею, малює яскраву картину відчаю й окреслює надзвичайно різнорідні людські переживання».

Своєю творчістю гурт прагне підтримати українців, тож усі кошти від пісні Kyiv спрямують в благодійну організацію «Не Самі». Також Lebanon Hanover прагне нагадати про важливість бути об’єднаними, продовжувати бути сильними, бо «ми повинні триматися разом».

Сингл видали на лейблі Fabrika Records. 21 листопада Lebanon Hanover планує випустити й лімітований тираж вінілу у чорному, білому та золотому кольорі. Ці два треки увійдуть до майбутнього альбому, який з’явиться вже у 2024 році.

Передзамовити вініл можна тут.

Завантажити наступну статтю
Завантаження…
Завантаження…