Пошук Меню
Головна Останні Новини Меню
ДОБІРКИ

Stanton Warriors: про створення реміксів для Gorillaz, Basement Jaxx, Fatboy Slim та інших

Британський дует поділився деталями співпраці із топ-зірками

  • ТЕКСТ: DIMA RUNE
  • 5 October 2023

В суботу 7 жовтня київський майданчик UYAVA відкриє свої двері для шанувальників британського звучання від Stanton Warriors. Фанати дуету вже мали можливість почути відомі ремікси Stanton Warriors, однак ми вирішили поглибитись і запитали у Домініка про історію їх створення. Цим ексклюзивним матеріалом ми хочемо розкрити творчий процес Stanton Warriors, що може стати джерелом натхнення для українських продюсерів у співпраці з великими артистами.

Gorillaz Feel Good Inc. (Stanton Warriors Remix)

Як це часто буває сьогодні, продюсери та діджеї роблять бутлеґ (неофіційний запис, часто взятий під час концертів — прим. ред.) на популярний оригінальний трек, аби й самим здобути прихильність широкої аудиторії. Тож це була і наша стратегія, яка спрацювала — Gorillaz почули наш бутлег на Feel Good Inc. і запропонували видати офіційний ремікс, який, можна сказати, приніс нам світову славу. Оригінальні стеми (партії треку — прим. ред.) були настільки крутими, що ще до початку реміксування було зроблено половину роботи, яку ми дотюнили до впізнаваного звуку Stanton Warriors. Слід визнати, що ми погоджувались зробити ремікс лише на ті треки, якими захоплювались. І так само легко відмовлялись від реміксування Backstreet Boys, All Saints чи навіть Britney Spears, бо на нашу думку їх оригінальні треки були повним лайном.Azzido Da Bass Dooms Night (Stanton Warriors Remix)

Коли нам запропонували зробити цей ремікс для збірки, ми розуміли, що буде важко перевершити вже популярний на той час ремікс від Timo Mass. Він був просто приголомшливим та загальновідомим у світі, проте нам вдалося видати дещо цікаве як для хаус діджеїв, так і для тих, хто грав герідж. Насправді цей ремікс і досі чудово працює на танцполі і є одним з наших улюблених.Basement Jaxx Where’s Your Head At (Stanton Warriors Remix)

Це був другий ремікс, який ми зробили для Basement Jaxx, тож вже мали кредит довіри, отримавши замовлення на головний хіт дуету Where’s Your Head At. Ми хотіли, щоб цей ремікс посів гідне місце в плейлистах слухачів та сумках діджеїв, тому з цією думкою ретельно працювали над бітом, аби брейк-біт знову став доступним для шанувальників хаусу.Apollo 440 feat. Beatnuts Dude Descending A Staircase
(Stanton Warriors Remix)

Цей ремікс ми зробили на замовлення лейблу, що видав оригінальний трек Apollo 440. Нас зачепив речитатив з оригіналу, тож ми зробили ставку саме на реп Beatnuts як основну партію цього реміксу. Ми завжди любили поєднувати хіп-хоп читку та брейк-біт, які просто створені одне для одного та є інтуїтивно зрозумілими кожному. Це дійсно запальна суміш для танців!Fatboy Slim Demons (Stanton Warriors Remix)

Ремікс на Demons став перлиною нашої дискографії, оскільки неймовірний вокал Macy Gray вже створив чарівну атмосферу, яку ми лише доповнили глибоким басом та чіпким бітом. Сер Норман Кук, більш відомий як Fatboy Slim, особисто запросив нас до співпраці й був у захваті від результату. Цікавий факт, що цей ремікс отримав визнання у таких діджеїв як Kruder & Dorfmeister, які є зірками даунтемпо-сцени. Це свідчило про його ефективність на танцполах у різних жанрах.Alter Ego Rocker (Stanton Warriors Remix)

Відверто кажучи, це був бутлеґ, який став легальним реміксом з часом. Ми настільки любили оригінал, що хотіли мати власну версію та грати її на вечірках. Тодішній хіт Rocker звучав потужно на великих клубних саунд-системах. Коли Alter Ego вперше почули наш бутлеґ в Німеччині, то сказали: «You bootlegged our record!» («Ви підробили нашу платівку!» — прим. ред.). Це був поворотний момент в історії цього реміксу, який згодом став офіційною версію хітового треку.Claude VonStroke Who’s Afraid Of Detroit (Stanton Warriors Remix)

Дивовижний трек, на який ми попросили у Claude VonStroke партії для реміксу. Того часу він став фаворитом клубу Fabric: глибокий за звучанням, трек створював танцювальну напругу у піковій частині сету і вибухав енергією на танцполі. Це був той випадок, коли варто зробити запит на ремікс-партії від автора оригінала, якщо ви дійсно любите його трек. Для нас це особлива робота, яка ідеально підходить для ранкового сету на Burning Man, як це було у нас.Tim Deluxe In Just Won’t Do (Stanton Warriors Remix)

Tim Deluxe особисто запросив нас зробити ремікс на його хіт, тож ми додали в нього тустеп-герідж вібрації, з якими в нас був сильний зв’язок. Сам процес був дуже веселим. Ми були здивовані почути цей ремікс на піратських радіостанціях в Британії. Було дивовижно усвідомити, що те, що ми називали терміном брейк-степ, було прийнято андеграунд сценою.Під час спілкування зі Stanton Warriors про їх творчість ми мали на меті поділитись живою історією щодо створення видатних реміксів та дати поштовх українським продюсерам до створення власних. І навіть якщо молоді продюсери не мають доступу до автора оригіналу, чи лейблу, якому належать права, вони завжди можуть створити бутлеґ чи меш-ап версії, які привернуть увагу прихильників оригіналу, чи навіть його автора. Це гарний крок у розвитку своєї кар’єри в розумних рамках, допоки це не стало хибною стежкою порушника авторських прав.

Зустрічайте Stanton Warriors з благодійним виступом цієї суботи в Києві. Квитки за посиланням, весь прибуток з події буде передано до фонду United24.

Наступна сторінка
Завантаження…
Завантаження…