Меню
Головна Останні Новини Меню

Mixmag Україна запускає серію авторських подкастів з оглядом українських та світових релізів

Слідкуйте за оновленнями на наших сторінках Soundcloud та Spotify

  • Текст: редакція
  • 29 March 2024

Важливе оновлення для всіх артистів, саунд-продюсерів та лейблів! Найближчим часом ми значно розширимо кількість нових форматів для огляду та підтримки ваших релізів. Раніше для цього в нас була лише рубрика UA Weekly. А також щомісячна колонка Around the World — для релізів з інших країн. Обидві виходили на сайті з поширенням в Instagram. Рубрика UA Weekly сягнула позначки в 10 епізодів і в березні була закрита. Всі треки з неї ми зібрали в підсумковий плейлист в Spotify. Його можна послухати ось тут.

Що буде далі?

Одразу чотири нових авторських подкасти, які будуть виходити по черзі — кожної п’ятниці та четверга на сторінці Mixmag Україна в Soundcloud.

Around the World / Автор та ведучій: Ніл Тарасов

Вже сьогодні вийде пілотний епізод із оглядом світових релізів місяця під назвою Around the World (або просто ATW) від автора всім вже добре відомого подкасту Btw. Ніла Тарасова. Ніл — затятий меломан; людина з команди магазину Vinyla. В рамках власного Btw. він досліджує ембіент, IDM, джангл, брейкбіт, мутації геріджа. Спільно з Mixmag Ніл матиме ширший фокус, а значить і більш складну задачу — обрати найцікавіше за місяць зі всього розмаїття світової електроніки.

Українська електроніка — спільно із 20ft Radio / Автор та ведучій: Lostlojic

Раз на місяць бос лейблу Mystictrax, діджей та саунд-продюсер Вова Lostlojic збиратиме найкращі релізи українського електронного андеграунду. Техно, електро, IDM, ембіент, експериментальна електроніка — жодних рамок! Цей подкаст буде виходити в колаборації 20ft Radio та Mixmag Україна, тож його можна буде як почути в ефірі станції, так і послухати в записі на сторінках обох медіа.

Українські бенгери / Автор та ведучий: Mr. Sunny

Тим часом, зірка ефірів Kiss FM, діджей, блогер та ведучий Mr. Sunny щомісяця буде знайомити слухачів із кращими танцювальними треками українських артистів, які працюють в жанрах house, deep, tech house, melodic, progressive та indie dance. Beatport-чартбрейкери, peak time хіти та просто круті релізи, гідні вашої уваги.

ПОДКАСТ HUMAN MARGAREETA — СПІЛЬНО ІЗ 20FT RADIO (TBA)

Діджейка, продюсерка та локальна менеджерка Resident Advisor — human margareeta спільно з Mixmag та 20ft Radio в квітні запускає авторський подкаст, присвячений жінкам та FLINTA на українській та світовій електронній сцені. В фокусі уваги Маргарити — мультижанрова авангардна музика й незалежна сцена. Щомісячний подкаст можна буде почути в ефірі 20ft Radio та послухати на сторінках обох платформ.

Завантаження…
Завантаження…