Пошук Меню
Головна Останні Новини Меню
РЕЛІЗИ

Прибуття: дебютний ЕР Glück+Persona

Несамовиті стилі в одному пакунку

  • ТЕКСТ: РЕДАКЦІЯ | ФОТО НАДАНІ АРТИСТОМ
  • 13 June 2024

Український електронний музикант, продюсер та військовий Дмитро Підлубний, який випускає музику під псевдонімом Glück+Persona, сьогодні представив свій дебютний міні-альбом під назвою «Furious Styles».

Реліз пропонує слухачам 6 треків — в концептуальній гармонії із назвою ЕР, вони збирають комбінацію різних несамовитих стилів. Від грайму до джазу, від драмʼнʼбейсу до техно. Кожен трек «Furious Styles» перетікає в наступний, розділяючи спільні елементи. Один і той самий звук спочатку може бути лідом на одній доріжці, а потім FX-вставкою на іншій. Семпли з кіно 90-х, записи звуків лондонського метрополітену, важкі гітарні рифи, все це органічно працює як цілісний звуковий ландшафт та енергетичний імпульс на дебютному ЕР Glück+Persona.

Як розповідає Дмитро, робота над «Furious Styles» розпочалась минулої зими, коли він був у відрядженні за кордоном — паралельно із підготовкою до випуску дебютного синглу Unescorted. Каталізатором натхнення для Підлубного став перегляд «Boyz N The Hood», класичної кримінальної драми режисера Джона Сінглтона із саундтреком батька ф’южн-джазу Стенлі Кларка. Одного із протагоністів стрічки буквально звати Jason «Furious» Styles, що й стало поштовхом до назви й створення ЕР.

Усвідомлена робота над релізом не припинялась навіть коли в Дмитра не було доступу до компʼютера: в такому випадку він працював над структурою треків через нотатки у блокноті, де малював мультитрек Ableton Live, зображаючи де починаються барабани/пади й таке інше. Загалом робота над «Furious Styles» зайняла пів року, а мастеринг для ЕР зробив Lectromagnetique.

Крафтовий підхід Підлубного до візуальної айдентики демонструє обкладинка релізу, створена музикантом разом із дружиною. За основу взяли шрифт, яким він користувався ще у шкільні роки з друзями у складі графіті-команди. Намалювали слово FURIOUS, потім завантажили це у Figma, там доповнили текстом і підготували до друку. Вже готову футболку відзняли на плівку та отримали обкладинку — крім того, на ній можна побачити альтернативні назви треків замість стандартної нумерації від Style 1 до Style 6.

Дебютний ЕР Glück+Persona вийшов на лейблі Кòбуд. Послухати/придбати «Furious Styles» можна тут.

Завантажити наступну статтю
Завантаження…
Завантаження…