Меню
Головна Останні Новини Меню
ІНТЕРВ'Ю

DAARI: Флеш

Нова артистка поважного українського лейблу Dear Deer Records презентує новий реліз

  • Редакція
  • 26 October 2023

Під час недавнього інтерв’ю з DJ Hell, ми з подивом дізнались, що наступний реліз легендарного німця вийде на українському лейблі Dear Deer Records. Більш того, на цьому релізі буде одразу декілька ремікшерів європейського топ-рівня. Тож нам стало цікаво трохи більше дізнатись про те, як йдуть справи у лейблу прямо зараз. Виявилось, що команда Dear Deer та власник лейблу Олексій Касперський останнім часом займаються розвитком перспективного проєкту продюсерки та музикантки DAARI. Ми трохи поспілкувались з нею прямо в день виходу нового релізу «La La La».

Mixmag: Привіт! Давай одразу почнемо з твого нового релізу. Розкажи про нього.

DAARI: Так, сьогодні відбувся реліз мого нового синглу під назвою "La la la". Цей трек я створила доволі швидко, він ніби з’явився сам собою. Якщо описати його декількома словами, то це інді-денс із елементами хаусу. А ще я там співаю на українській мові.

M: Реліз видає Dear Deer Records. Вони одні з небагатьох наших лейблів, хто спромігся на такий марафон – понад 10 років тримати темп та регулярно випускати нову музику.

У Dear Deer неймовірний бек-каталог, де є багато релізів не тільки українських артистів, але і міжнародних зірок. Я давно слідкувала за їх роботою, але тільки цього року мені випала можливість познайомитись з ними поближче. Ми одразу зрозуміли, що зможемо працювати разом. Засновник лейблу Олексій Касперський став для мене свого роду ментором, чиєму досвіду я цілковито довіряю. Я знаю, що він не тільки веде справи Dear Deer, а й паралельно працює з різними відомими артистами. Наприклад, зараз він залучений в роботу з ARTBAT, що є наочним показником його професійного рівня.

До цього ти також співпрацювала разом з Tim Walche, у вас був спільний реліз на EKLEKTISCH. Ти постила багато сторіс зі студії. Наскільки ти залучена у процес створення музики? Бо зараз багато діджеїв звертаються до послуг гост-райтерів. І це вже стало нормою, хоча раніше такі факти діджеї намагались скривати.

Музика завжди викликає у мене захоплення, і я з радістю приєднуюсь до творчого процесу. Тім був великою підтримкою завдяки своїм технічним знанням, але робота в студії для мене є найсуттєвішою складовою моєї музичної кар'єри.

Навіть попри те, що танцювальна музика – це сталий бізнес зі своїми правилами, я продовжуювірити у важливість самовираження в музиці. Тому вже багато років я працюю спочатку сама в Ableton Live, приділяючи увагу структурі та аранжуванню ще на стадії демо. А потім в симбіозі з майстрами студійного процесу ми доводимо все до завершального процесу.

В цілому ж процес створення моєї музики завжди відбувається за однією схемою: все починається з ідеї та натхнення і тільки потім йде продакшн та технічна реалізація. Але, щиро кажучи, не все і не завжди відбувається так гладко. Буває й так, що від моменту створення треку до його появи на музичних платформах може пройти і пів року, і рік , і два. І це вже те, що не залежить від артиста. Тому сьогодні важливо вчитись писати треки, які не втратять актуальності завтра.

Твій найбільш відомий реліз – це трек під назвою SYAYVO…

Мабуть, так. Особисто для мене «SYAYVO» має символічне значення. Цей трек створювався в момент, коли я бажала показати багатогранність та автентичність нашої країни, мови та нації.

В тебе також виходять дж-сети в незвичних місцях в Україні. Наприклад, одне з відео ви знімали на залізничому вокзалі в Києві. Це ще один спосіб познайомити міжнародну аудиторію зі власною країною?

Я вирішила для себе, що наразі хочу знімати сети тільки в Україні , оскільки у нас достатньонереальних локацій з краєвидами , сповненими неповторною енергетикою та атмосферою. Чому однією з локацій став саме вокзал? Тому що вокзал - це «ритм, динаміка, рух», в якому продовжує жити Київ в такі непрості часи. Метафоричною мовою я б назвала його «порталом». Знімати там було незвично як для мене, так і для пасажирів, які з цікавістю заглядали до зали. Це були мої перші зйомки в такому форматі. Вийшло добре, але я думаю, що кращі сети ще попереду.

А як вам взагалі вдалось отримати дозвіл на зйомку?

Ми з командою подавали офіційний запит для зйомок в одному з залів очікування до керівництва УЗ. Треба було заповнити багато додаткових пунктів відносно дотримання правил зйомки під час воєнного стану. Але бюрократія не була марною. Дивно, але нам доволі швидко відповіли та дозволили знімати.

Що цікавого в тебе буде далі?

В моїх планах випустити багато нової музики, яка вже давно чекає на свій випуск. Я також планую продовжувати грати сети в різних куточках України, а не лише в Києві, та подорожувати, розповсюджуючи українську музику. Бо музика - це не просто моє ремесло, це моє покликання. Я завжди надихаюсь та стараюся зростати в музиці. Ніде і ніколи я не відчувала такої натхненності, як під час роботи за пультом.


DAARI у соцмережах: Youtube | Instagram | Soundcloud

Завантажити наступну статтю
Завантаження…
Завантаження…