Меню
Головна Останні Новини Меню
НОВИНИ

Антон Слєпаков випустив поетично-електронний альбом «warнякання»

Презентація відбудеться 21 листопада в Будинку Кіно

  • Редакція
  • 20 November 2023

Лейбл Dnipropop випустив альбом «warнякання» — документально-терапевтичної поезії Антона Слєпакова під лаконічний електронний акомпанемент Андрія Соколова. Проєкт створювався в реальному часі як реакція на повномасштабне вторгнення російських окупаційних військ до України. Кожен трек, як маленька «короткометражка» — якась повністю документальна, а якась вигадана та «за мотивами».

Над записом, мастерингом та зведенням працювали на домашній студії у Юри Буличева (Monotonne), тому композиції звучать по-домашньому тепло та носять в собі терапевтичний ефект, який досягається при прослуховуванні.

Альбом загартований тисячами гастрольних кілометрів, під час яких Антон та Андрій дали понад 70 благодійних концертів в українських та європейських містах.

«Незважаючи на зашкалюючу концентрацію тексту в кожному треці, вцілому «warнякання» — це особливий вид німоти. Бо жодне слово невзмозі описати наш стан та відчуття у лютому 2022 року. Фіксувати все, бо потім буде доволі важко відтворити саме ті відчуття і весь перебіг подій. Бо за ці півтора року ми прожили декілька життів. Основа цієї програми — лаконічна електронна музика Андрія Соколова, яка або ще не встигла стати матеріалом проекта walakos, або підганялась прямо по ходу дії, в паузах між волонтерством та ракетними атаками на столицю. Коли вдягати навушники та відкривати проєкти краще в безпечному сховищі.

Кожен трек «warнякання» — маленька документальна «короткометражка». Щось повністю документальне, щось вигадане та додумане… «ПТСР» був зафіксовуваний у Вознесенську, «Безсилля» — у Харкові, «Без війни» та «Розмова з Реф‘юджізасом» — в європейському турі warnyakannya… Абсолютно мобільна пересувна машина спогадів, фіксування злочинів та відбиток часу», — говорить Антон Слєпаков.

21 листопада в Будинку Кіно альбом прозвучить у вигляді розширеної програми «warнякання 5:0» зі спеціальними гостями та ексклюзивними номерами, що пролунають тільки один раз саме на цьому виступі. Спеціальні номери готують Олександр Михед, Стас Корольов, Si Prosses, Анастасія Весна, Євгеній Дубовик, Олександр Колмен-Сердюк та DID.

Реліз вже доступний для стрімінгу та скачування: Spotify | Apple Music | Youtube Music

Завантажити наступну статтю
Завантаження…
Завантаження…